Hitvallásunk

„A gyermek pedig növekedett és erősödött, megtelt bölcsességgel, és az Isten kegyelme volt rajta.” Lukács 2:40

101 évvel ezelőtt, 1920. május 18-án született Szent II. János Pál pápa Karol Jozef Wojtyla intézményünk védőszentje.

Az intézményünk udvarán lévő Szent II. János Pál pápa szobránál, az óvodás és a bölcsődés gyermekek csoportonként egy-egy szál virággal fejezték ki tiszteletüket és hálájukat, védőszentünk szobra előtt.

“Emlékezzetek rá, hogy soha nem vagytok egyedül, Krisztus veletek van az úton életetek minden napján. Meghívott és kiválasztott benneteket arra, hogy Isten gyermekeinek szabadságában éljetek. Forduljatok hozzá imádsággal és szeretettel. Kérjétek tőle a bátorságot és az erőt, hogy mindig az Ő szabadságában éljetek. Sétáljatok vele, aki maga az Út, az Igazság és az Élet!”

/Szent II. János Pál pápa/