“Elszálltak az ovis évek, sokan a végéhez értek. Nagycsoportos gyereksereg ősszel iskolába mehet.”

Évzáróval és ballagással egybekötött ünnepséget tartottunk május 28-án péntek délután a Katica /nagy II./ csoport gyermekeinek, az óvoda udvarán.

A ballagó gyerekeknek szép, örömteli iskolás éveket, az óvodában maradó gyerekeknek sok boldog, vidám napokat kívánunk!

A ballagó óvodásoktól búcsúznak a kedves óvónénik: Rutkainé Rubóczki Tünde és Turikné Paráda Ágnes, valamint a dajkanéni: Iskiné Orosz Brigitta, és az óvoda valamennyi dolgozója és a sok-sok ovis vidám kisgyerek!

Hálásan Köszönjük Tünde és Ági óvónéninek, Brigi néninek a sok áldozatos munkát, amelyet a gyerekek nevelésében, oktatásában végeztek!