Hitvallásunk

„A gyermek pedig növekedett és erősödött, megtelt bölcsességgel, és az Isten kegyelme volt rajta.” Lukács 2:40

A Micimackó csoport gyerekei június 10-én a Nyíregyházi Állatparkba - a Sóstó ZOO-ba látogattak, ahová a szüleik is elkísérték a gyermeküket. Gyönyörű idő volt, így lehetőségük volt arra, hogy bejárják a vadaspark hatalmas területét. Nagyon sok állatot meg tudtak nézni, melyeket ők maguk is megismertek, de sajnos nem jutott idő minden állatra.

A gyerekek nagyon élvezték a kirándulást, felejthetetlen élményben volt részük, reméljük a jövőben lesz még alkalmuk ellátogatni az állatkertbe és megtekinthetik azokat az állatokat is, amelyekre nem jutott most idő.

Köszönet Petró-Hasulyó Adrienn, Tormáné Monostori Csilla kisgyermeknevelőknek és Grundáné Hasulyó Krisztina dajka néninek a szervezésért, lebonyolításért!

Köszönet és hála a szülőknek is, hogy részesei voltak gyermekeik bölcsődei kirándulásának!