„…Trombitaszóval ének száll, éljen az óvodai jelmezbál!”

Az Ajaki Tamási Áron Katolikus Óvoda Kacsa /kis-középső/ csoportjába, a gyermekek izgatottan érkeztek a farsang napján! A februári időszakot, a télzáró hónapot már megtöltötte a vígasság és a jókedv. A délelőtt folyamán a gyerekeknek sok örömben, játékban és nagy mulatságban volt részük. Mókáztak, táncoltak, versengtek, az óvó nénik számos ügyességi játékkal színesítették, a gyerekek fergeteges farsangi karneválját.

Az ötletes jelmezek, igazán mesés világba repítették a gyermekeket, ezen a szép farsangi délelőttön, mely minden gyermeknek emlékezetes marad. A csoportban a tetőfokára hágott a hangulat.