Hitvallásunk

„A gyermek pedig növekedett és erősödött, megtelt bölcsességgel, és az Isten kegyelme volt rajta.” Lukács 2:40

„Bizony mondom nektek, amit e legkisebb testvéreim közül eggyel is tettetek, velem tettétek.”

Intézményünkben is gyűjtést szerveztünk a héten és szervezünk folyamatosan, az Ukrajnából a háború elől menekülők megsegítésére.

Adománygyűjtésünk célja, azonnali segítséget nyújtani azoknak, akik kénytelenek voltak mindenüket hátra hagyni a háború miatt. Az alábbi adományok gyűjtésében tudtunk segíteni: tartós élelmiszer, tisztítószer, babaápolási termékek, tisztálkodási szerek, fertőtlenítőszerek, lepedő, takaró, párna, paplan, ágyneműhuzat, matrac eljuttatása a rászorulókhoz.

Felhívásunkra a jószándékú, segítőkész gyermekek, szülők, dolgozók, és az adományozók elhelyezték adományaikat, és az összegyűjtött adományokat bedobozoltuk, becsomagoltuk és elszállítottuk Ajak város gyűjtőpontjára és a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye Karitász szervezetének központjába.

Hálásan Köszönjük az óvodás és a bölcsődés gyermekeknek, szülőknek, dolgozóknak, és minden adományozónak a nagylelkű adományokat, felajánlásokat és az önzetlen segítséget!

Minden segítségre szükség van!