Hitvallásunk

„A gyermek pedig növekedett és erősödött, megtelt bölcsességgel, és az Isten kegyelme volt rajta.” Lukács 2:40

A Biblia leírása szerint Noé bárkája egy nagyméretű hajó volt, melyet Noé Isten parancsára épített, hogy megmentse családját és a Föld állatait az özönvíztől. A történet olvasható a Bibliában, Mózes első könyvében. Ezt a témát kiemelve fontosnak tartjuk, a szülő-gyermek-óvoda közötti kapcsolat erősítését, és kiemelt fontosságot tulajdonítunk a vallásos nevelésnek. Az apák napja és a víz világnapja erre a szoros kötelékekre, kiváló alkalom volt.

Ezen alkalomból meghirdettük, a Biblia egyik fontos történetéből, a „Noé bárkájának” az elkészítését.

A cél az volt, hogy a gyermek az édesapjával, a családjával saját elképzeléseik alapján készítsék el a Bárkát, a közös remekművet, amelyet aztán az óvodában ki is állítottunk!

A szebbnél szebb alkotások megtekinthetők, minden kedves érdeklődő számára!