Az Ajaki Tamási Áron Katolikus Óvoda és Bölcsőde gyermekeivel és dolgozóival, Te Deum hálaadó szentmisén vettünk részt június 17-én pénteken, melynek keretében elbúcsúztattuk a nagycsoportos óvodásokat is. A szentmisét Galsi János atya celebrálta. Megköszöntük mindent a Jóistennek, és a 2021/2022-es nevelési évet közös hálaadással fejeztük be!

Valamennyien az elmúlt évért mondtunk hálát, illetve a gyermekek további testi és lelki épségéért imádkoztunk. A könyörgések a nyár folyamán eltöltött jóleső pihenésre, felüdülésre, játékra is vonatkoztak, de nem feledkeztünk meg a hittan foglalkozáson tanultakról sem!

A szentmise végén Laura nővért szeretettel köszöntöttük névnapja alkalmából!