“Közhírré tétetett, hogy a Kacsa csoport mesejelenetes évzárót tartatott, amely a Kultúra Házában lezajlott. Mindenki ott volt, a város apraja-nagyja.

A gyermekek nagy tapsot kaptak, hisz fergetes műsort adtak!”

Az Ajaki Tamási Áron Katolikus Óvodában a  középső-nagy csoport gyermekei intettek búcsút május 19-én pénteken, a nevelési évnek. Sok-sok imával, verssel, énekkel, körjátékkal és tánccal, valamint A kerek kő című mese dramatizálásával tették színessé ünnepi műsorukat. Zárásként a gyermekek elbúcsúztatták egy csoporttársukat, aki szeptembertől iskolába megy.

Szívből Gratulálunk az ügyes gyermekeknek!

Köszönet és hála az áldozatos munkájukért

Bókáné Takács Margit Manyi óvó néninek, Bodorné Paráda Krisztina Krisztina óvó néninek és Pásztor Ágnes Ági néninek!