Hitvallásunk

„A gyermek pedig növekedett és erősödött, megtelt bölcsességgel, és az Isten kegyelme volt rajta.” Lukács 2:40

Az óvodánk és a bölcsődénk gyermekei 2020.10.19-én együtt imádkozta a rózsafüzért. Együtt fohászkodtunk Máriához a járvány elmúlásáért és a békéért.

Évek óta csatlakozunk az „Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért” kezdeményezéshez, melyben a békéért és az egységért imádkozunk. Kértük a Szűzanya közbenjárását, hogy a Jóisten szabadítsa meg a világot ettől a járványtól.

Intézményünkben csoportonként imádkoztuk az Örvendetes rózsafüzért.

Lélekfelemelő volt látni és hallani, ahogyan a bölcsődés gyerektől a nagycsoportos gyerekig, kezükben a rózsafüzérrel, egy szívvel-lélekkel imádkozták:

Üdvözlégy Mária, kegyelemmel teljes, az Úr van teveled, áldott vagy te az asszonyok között, és áldott a te méhednek gyümölcse, Jézus....Asszonyunk, Szűz Mária, Istennek szent Anyja, imádkozzál érettünk, bűnösökért, most és halálunk óráján. Ámen.