Hitvallásunk

„A gyermek pedig növekedett és erősödött, megtelt bölcsességgel, és az Isten kegyelme volt rajta.” Lukács 2:40

A meghitt, közös karácsonyi ünnepély az intézményünk udvarán, a feldíszített szabadtéri színpadon került megrendezésre.

A Napocska csoport gyermekei Betlehemes játékot adtak elő, valamint karácsonyi népdalokat, ünnepi énekeket, verseket, és csodálatos táncokkal kápráztattak el Bennünket.

Ezzel a közös karácsonyi műsorral lelkiekben is hangolódhattunk a karácsony ünnepére, bensőséges pillanatokat idézve minden ember szívébe. A karácsonyi ünnepség után a kedves vendégeket, forró teával és mézeskaláccsal vendégeltük meg.

Hálásan Köszönöm a szereplő gyermekeknek és az Őket felkészítő óvó néniknek, Gubikné Virga Margitnak és Korbácsné Rozinka Valériának, valamint Szeles Csabáné dajka néninek, a meghitt, ünnepi pillanatokat!

„Dicsőség mennyben az Istennek!

Dicsőség mennyben az Istennek!

Az angyali seregek vígan így énekelnek:

Dicsőség, dicsőség, Istennek!”

 

Takács Károlyné

intézményegység-vezető