Hitvallásunk

„A gyermek pedig növekedett és erősödött, megtelt bölcsességgel, és az Isten kegyelme volt rajta.” Lukács 2:40

Március 10-én a Pillangó kiscsoport nyílt napot tartott. A gyerekek izgatottan érkeztek, mert tudták, hogy ezen a napon a szülők is itt maradnak velük az óvodában. A gyerekek és a szülők közösen rongylabdát készítettek. Majd csodálatos, szemet gyönyörködtető alkotások készültek, a barkaág ragasztása során. A szülők és az óvodások közös munkája „művészi alkotások” lettek.

Azután következett az igazi öröm, hisz a tornaszobai foglalkozás szinte minden testrészt megmozgatott, a „kicsi tornászoknak”. A játék volt az igazi csúcspontja a foglalkozásnak (a házatlan mókus, és a zoknigyűjtő) mosolyt csalt a szülők arcára is, amelybe az anyukák és apukák is nagy lelkesedéssel kapcsolódtak be. Torna után jól esett a finom gyümölcssaláta és ivólé, melyet a szülők is jóízűen fogyasztottak. Ezután következett az igazi meglepetés a gyerekek a Vityilló és a Répa című mesét dramatizálták el a szülőknek.

Jó hangulatban telt a délelőtt, tartalmas volt, és ami a legfontosabb mindenki jól érezte magát.