A szentmisét Gáspár Mátyás atya intézményünk lelki vezetője mutatta be, amelyen Zuró József görögkatolikus parókus atya is szolgált.

A szentmise után az Ajaki Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsőde dolgozóinak kitüntetésére került sor.

" DR. BÉKÉSI SÁNDOR DÍJ" -ban részesült Bókané Takács Margit óvodapedagógus és Tormáné Kovács Valéria tanárnő.

" SZENT MÁRTA DÍJ" - ban részesült Pásztor Ágnes óvodai dolgozó és Németh Gyuláné iskolai dolgozó.

Szívből gratulálunk a díjazottaknak! További sikereket és jó egészséget kívánunk!

Életükre, munkájukra és családjukra, Isten áldását kérjük!

Óvodánkból a Kacsa nagy csoportból Koi Izabella ért el III. helyezést.

Az Egyházmegyei rajzverseny eredmény hirdetését június 11-én tartották Debrecenben, a Szent Anna-székesegyházban. A díjakat Palánki Ferenc Debrecen-Nyíregyházi megyéspüspök adta át. Szeretettel gratulálunk Izabellának, és a felkészítő óvodapedagógusoknak is.

Igyekeztünk változatos programokat biztosítani az óvodásoknak és a bölcsődéseknek. Reggel néptánc bemutatóval indítottuk a napot, káprázatos produkcióval örvendeztettek meg bennünket a néptáncra járó gyerekek. Szívből gratulálunk nekik.

Majd interaktív zenés, táncos mulatság várta a gyerekeket és a vendégeket. A hangulat fergetegesre sikeredett.

Népi játszóudvar, újrahasznosított alapanyagból készült játékok, arcfestés, csillámtetoválás is várta a gyerekeket a délelőtt folyamán.

Hálánkat és köszönetüket fejezzük ki a Szülőknek, a szakmai munkaközösségnek (SZK-nak), az egész hetes támogatásért és segítségért.

Köszönjük minden dolgozónak az egész hetes kitartó munkát.

Nagyon tartalmas napot töltöttünk el együtt.

Köszönjük szépen Mózes Panna és Maja papájának a kocsikázás élményét, a Szent Bazil Görögkatolikus Középiskola pedagógusainak, oktatóinak és a növendékeinek pedig a hajfonást, az arcfestést és a csillám tetoválást.

A bölcsődések az állatkertben voltak a gondozónénikkel és a szüleikkel együtt.

A napocska csoport az Alpaka farmra látogatott el.

Négy csoport a Vásárosnamény- Movie Planet Tematikus Élményparkba kapcsolódott ki.

Felejthetetlen élményt, kikapcsolódást adott ez a nap nekünk.