2019. november 21. Csütörtök
Olivér

Cecília

Törpike csoport

Kisgyermeknevelők: Balogh Orsolya (Orsi néni)

Rutkainé Rubóczki Tünde (Tünde néni)

Bölcsődei dajka:

Varga Miklósné (Ica néni)

Bölcsődénk egész évben 20 hetestől 3 éves korig fogadja a gyerekeket hétfőtől péntekig 07:00-17:00-ig családias légkörben. Célunk, hogy boldog gyermekeket neveljünk, akik tudnak vidáman játszani, felszabadultan örülni, tevékenykedni, hatalmas mozgásigényüket kielégíteni, érdeklődnek, kíváncsiak, szeretnének minél többet megtudni a külvilágról, tevékenységükben használják fel tapasztalataikat, szókincsük gyarapodjon, beszédkészségük folyamatosan fejlődjön. Arra törekszünk, hogy a gondjainkra bízott gyerekekből a körül ölelő világra nyitott, érdeklődő, önállóan gondolkodó emberek váljanak, nagyon fontos a gyermekek hitben való nevelése is. Bibliai történetek, egyházi énekek, imádságok segítségével próbáljuk közvetíteni a keresztyén értékeket. A csoport létszám 14 fő,  az év folyamán folyamatosan csatlakoznak új gyerekek és töltődik fel a csoport.

Küldetésünk, hogy a szülői házzal együtt feltárjuk, megértsük, vezessük Isten ránk bízott ajándékát, a gyermeket. Ahol a keresztyén szellemiség, világkép és értékrend érvényesül.

„A gyermek pedig növekedett és erősödött,
megtelt bölcsességgel, és az Isten kegyelme volt rajta.”
                                                                       Lukács 2:40