Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával 300.000 Ft támogatásban részesült az Ajaki Rozmaring Óvoda és Bölcsőde Gyermekeiért Alapítvány, amelyből egy szakmai napot tartottak.

“Ha gyorsan akarsz menni, menj egyedül. Ha messzire akarsz jutni, menjetek együtt.”

Az Ajaki Tamási Áron Katolikus Óvoda és Bölcsőde dolgozói egy pályázatnak köszönhetően továbbképzésen, szakmai úton vettünk részt a vásárosnaményi, Hunor Hotelben.

A csapatunkon belüli bizalmi szintet egy csapatépítő élményprogram, a csapatunk teljesítményét pedig a csapatépítő tréning emelte, ahol szakképzett tréner segített, irányított bennünket.

A szakmai nap zárásaként megtekintettük, a vásárosnaményi Hunor Hotel egyedülálló különlegességét, az épület tetőterében kialakított állandó vadászati kiállítást, amely interaktív módon hang és képanyagok segítségével mutatja be négy kontinens vadásztrófeáit.

Hagyományainkhoz híven felkerestük még a Beregi Múzeumot, ahol megcsodáltuk az állandó kiállításokat is.

Csodás nap volt, csodás emberekkel!

Köszönet és hála érte MINDENKINEK!