A Magyar Falu Program keretében valósult meg az újabb sikeres pályázatunk, melynek összegéből 3 db hintaállvány alá és egy csúzdás mászóka alá az ütéscsillapítást tudtuk megvalósítani, az adott összegből. Fő célunk, a gyerekek szabadtéri játékainak biztonságos megvalósítása.

Köszönet és Hála azoknak, akik a pályázat megvalósításában és a kivitelezésében segítették az óvodás és a bölcsődés gyermekek szabad, önfeledt, boldog játékát! Bízom benne, hogy az Ajaki Rozmaring Óvoda és Bölcsőde Gyermekeiért Alapítványnak, mint a kuratórium elnökének és a tagjainak is, további sikeres pályázatokban lesz még részünk, ezzel segítve az intézményünkbe járó gyermekek élménygazdag játékát!

Takács Károlyné

intézményegység-vezető