A világ Gyalogló (Hó)nap elnevezésű programban, gyalogló túrán a Kacsa nagycsoport, a Katica középső-nagycsoport illetve a Maci középső csoport vett részt óvodánkból, október 16-án a szomszédos faluba Anarcs községbe gyalogoltak óvodásaink. Az úti cél Anarcs bárókertje, a Czóbel-kúria 6 hektáros parkja volt. A gyerekek lelkesen és kitartóan gyalogoltak. Útjuk során egy körbekerített tanya mellett is elhaladtak. A Czóber-kúria parkjának bejáratánál hatalmas fák üdvözölték a túrázókat.  A parkban a gyerekek önfeledten játszottak még kötélhúzó versenyt is rendeztek, amelyet vidám kacagás kísért. Egy keskeny kis fahídon is átmerészkedtek, hogy felkutassák a kúria tulajdonosának, Czóbel Minkának a síremlékét. A séta során összegyűjtött kincsekből csoportonként gyönyörű mandalát készítettek a túrázó gyerekek.