Szent Mártonra emlékeztünk november 10-én az Ajaki Tamási Áron Katolikus Óvodában és Bölcsődében.

A Márton-napi népi hagyományokat elevenítettük fel, amely egyike azon kedvelt napoknak, amit a gyermekek minden évben nagyon várnak.  Immár hagyománnyá vált az intézményben a Szent Márton nap megünneplése. Nem lenne teljes az ünnep előkészülete az alkotás öröme nélkül.

Hosszú egyhetes előkészület előzte meg ezt az ünnepi napot. Az óvodában és a bölcsődében az előző napokban a gyermekek már ráhangolódtak az ünnepre libás játékokkal, libás alkotásokkal, libás sütemények készítésével, énekekkel, és Szent Márton legendájának megismerésével.

Köszönet és Hála a Katica és a Kacsa csoport ügyes gyermekeinek, a felkészítő óvodapedagógusoknak a színvonalas műsorért, amellyel felejthetetlenné tették számunkra, a Szent Márton napi megemlékezést!

Külön Köszönet az óvoda és a bölcsőde minden dolgozójának, az egész héten nyújtott, sok-sok munkáért!