Az Ajaki Tamási Áron Katolikus Óvoda és Bölcsőde házszentelésére január 8-án került sor

A téli szünet utáni első napon az ajaki katolikus iskola aulájában görög szertartás keretein belül sor került a vízszentelésre. Ezután Zuró József görög katolikus főesperes- parókus atya és Gáspár Mátyás római katolikus plébános atya, intézményünk lelki vezetője a ministráns gyerekek szolgálatával az újonnan megáldott szenteltvízzel meghintették a csoportszobákat, irodákat és megáldották a csoportokban lévő gyermekeket, dolgozókat.

Szokás szerint a csoportszobák szentelése után az ajtóra fölírták az évszámot és a népi értelmezés szerint a háromkirályok nevének (Gáspár, Menyhért, Boldizsár) kezdőbetűit: 20 G+M+B+24

Hála és köszönet a szolgálatukért.