Február 10-ét, a közös farsangi mulatságot nagy izgalommal várták a szülők, a gyerekek, az óvó nénik, a dajka nénik. Az óvodás gyermekek csoportonként műsorral készültek a szülőknek, vendégeknek, majd a jelmezes felvonulás tette felejthetetlenné a farsangi mulatságot.

Romwalter Éva énekesnő műsora megtáncoltatta a kicsiket és a nagyokat egyaránt. A tombola sorsolás pedig izgalmat hozott a gyerekek farsangi mulatságára, amelyet a szülői és a támogatói felajánlások tették teljessé. A karneválról nem maradhattak el a finom sütemények sem, amelyeket a szülők készítettek.

Köszönjük Szépen a szülőknek a sok-sok segítséget, a vendégeknek az aktív közreműködést, amellyel felejthetetlenné tették gyerekeink óvodai farsangját!

Köszönjük szépen Kaczur Zsolt szülőnek, „bohócnak”, hogy egész délután a gyerekeket szórakoztatta!

Köszönet és Hála az óvó néniknek, a dajka néniknek, a csodás műsorokért, amellyel igazi farsangi hangulatot varázsoltak!